Kas ir MySQL?

By   May 15, 2014

mysqlMySQL ir atvērtā koda datubāze, kas iekarojusi daudzu web izstrādātāju simpātijas, ar savu konsekvento ātrdarbību, augsto drošības pakāpi un ērto lietojamību. Tā tiek lietota sākot ar lielām korporācijām, kuras apkalpo miljoniem lietotāju līdz pat maziem uzņēmumiem ar dažu tabulu nepieciešamību, un šis datubžes veids tiek leitots arī cssgroup.lv tīmekļa vietnes darbināšanai.

Ne tikai MySQL ir pasaules populārākā atvērtā pirmkoda datubāze, bet tā arī ir kļuvusi par visbiežāk izvēlēto datubāzi ar (Apachie, Mysql, PHP, Perl) programmatūras palīdzību, jo ar šī programmām eispējams izveidot tīmekļa vietnes viegli un ātri, un hostēt tās uz servera. MySQL darbojas uz vairāk nekā 20 platformām, ieskaitot Linux, Windows, MacOS utt.

Nav nozīmes, vai lietotājs ir iesācējs, pieredzējis izstrādātājs vai datubāzu administrators, MySQL piedāvā plašu loku ar sertificētu programmatūru, atbalstu, apmācību un konsultācijām, kā arī pati programmas saskarsne un ātrdarbība ir veidota tā, lai tā būtu saprotama gan eisācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem!