Responsīvs mājas lapas dizains

By   April 6, 2014

respnsivs dizainsViena no labākajām lietām, ko tu vari izdarīt ar savas firmas mājaslapu ir izveidot tai responsīvu dizainu, lai to varētu aplūkot uz dažādām mūsdienās pieejamām ierīcēm, kā arī to ir daudz vieglāk ne tikai pārvaldīt, bet cilvēkiem to aplūkot un atrast tajā tiem nepieciešamo informāciju.

Termins responsīvs dizains nozīmē, ka tavai mājaslapai ir tāds dizains, kurš ir pateicīgs un pats lieliski pielāgojas gan tava datora desktopam, gan tavai planšetei un viedtālruņa pārlūkprogrammām. Tas arī nozīmē, ka, piemēram, ieejot kādā mājaslapā no sava mobilā telefona tev neparādās tādi pati mājaslapa, kāda tā ir datora ekrānā, un tev ir nepieciešams pietuvināt konkrētās detaļas, kuras tu vēlies izlasīt, mājaslapa pati pielāgojas tava mobilā telefona ekrāna izmēram un ir viegli lietojama.

Kāpēc ir vērts ieguldīt līdzekļus responsīva mājas lapas dizaina izveidei?

Atbilde ir ļoti vienkārša, tas ir labāks un ikvienam lietotājam būs simtreiz patīkamāk izmatot tavu mājaslapu no dažādām ierīcēm, kas var rezultēties un atkārtotu mājaslapas lietošanu.

Izveidot responsīvu dizainu mājas lapai ir arī ērtāk un lētāk, kā veidot atsevišķu mājaslapu tikai datora lietotājiem un tikai, piemēram, mobilā tālruņa lietotājiem, jo nav jāveido divas vai pat trīs atsevišķas mājaslapas katrai ierīcei, bet tikai viena. Kā arī tas atvieglo mājaslapas informācijas atjaunināšanas ātrumu un efektivitāti, jo tas responsīvas mājas lapas gadījumā ir jādara tikai vienu reizi.

Arī mega kompānija Google iedrošina dažādas firmas un organizācijas veidot tieši responsīvas mājas lapas un ļoti atbalsta šo responsīvo mājas lapu ideju, jo tās arī ir veiksmīgākas Google meklēšanas sarakstā, tādēļ vieglāk atrodamas, kas nozīmē vairāk apmeklētājus.

Kā arī šīs responsīvās mājaslapas būs vienkārši piemērot arī ikvienai jaunākajai ierīcei, kas nākotnē iznāks, jo tā jau ir radīta, lai pielāgotos dažādām ierīcēm un šim sarakstam vienkārši ir piemērot arī citas.